Social Media

Jak wybrać zabudowę kempingową?

Campboxy to innowacyjne rozwiązanie dla miłośników podróży kempingowych, które łączy mobilność z komfortem. Jest to przenośna, modułowa zabudowa kempingowa, która może być łatwo zamontowana i demontowana wewnątrz zwykłego samochodu osobowego. Oto kilka kluczowych cech i zalet zabudowy Campboxy:

Modułowość i wszechstronność

Campboxy zaprojektowano tak, aby pasowały do większości modeli samochodów. Dzięki modularnej konstrukcji użytkownicy mogą dostosować układ do własnych potrzeb, zarówno pod względem przestrzeni do spania, jak i przechowywania.

Komfort i funkcjonalność

Mimo swoich kompaktowych rozmiarów, Campboxy są zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności. Zawierają miejsce do spania, przechowywania oraz opcjonalnie mogą być wyposażone w moduły kuchenne, umożliwiające przygotowywanie posiłków.

Łatwość instalacji i demontażu

Jedną z głównych zalet Campboxy jest jej łatwość montażu i demontażu. Możesz przekształcić swój samochód w komfortowy kemping w zaledwie kilka minut, bez potrzeby specjalistycznych narzędzi lub trwałych zmian w pojazdzie.

Mobilność i wolność

Dzięki Campboxy, każdy samochód osobowy może stać się mobilnym domem, dając wolność odkrywania nowych miejsc bez konieczności rezerwacji hoteli czy szukania miejsc na kempingach.

Ekonomiczność

Campboxy to także rozwiązanie ekonomiczne. Inwestując w modułową zabudowę, unikasz kosztów związanych z zakupem tradycyjnego kampera lub przyczepy kempingowej, a także możesz zaoszczędzić na noclegach podczas podróży.

Szanowanie środowiska

Dla miłośników ekologii, Campboxy mogą być atrakcyjne ze względu na mniejszy ślad węglowy w porównaniu do dużych kamperów. Ponieważ korzystasz z własnego samochodu, redukujesz potrzebę dodatkowych zasobów i paliwa potrzebnych do transportu cięższych przyczep.

Personalizacja

Campboxy oferują różne opcje personalizacji, umożliwiając użytkownikom dostosowanie wyglądu i funkcji do własnych preferencji. Możesz wybierać spośród różnych materiałów, kolorów i dodatkowych akcesoriów.

MTB LUCKYs

Któregoś dnia grzebiąc w necie w poszukiwaniu idealnego rozwiązania natknęłam się na stronę campboxy okazało się, że można sobie zamówić tzw. campboxa. Nie trzeba nawet wyjmować foteli, wystarczy je złożyć i już jest sypialnia. No czad! Prosto szybko i bez ingerencji w samochód... Lepiej być nie mogło. Tym sposobem mam własnego campboxa stworzonego na moją miarę i moje Doblo. Oczywiście nie zabrakło wprowadzania udziwnień z mojej strony w postaci dodatkowego, rozkładanego blatu i wnęki na kanister. Cała konstrukcja jest stabilna i solidnie wykonana.

Maciek Wielobób

Bardzo polecam. Proste, lekkie zabudowy do vanów, a nawet mniejszych aut. Łatwe do samodzielnego demontażu i montażu. Przystępne ceny. Nasza już sprawdzona na wyjazdach.

Ania

Mega wygodne rozwiązanie na szybki wypad. Dzięki temu rozwiązaniu spaliśmy wygodnie i mieliśmy wszystko pod ręką ;) Polecam.

Campboxoxy

Ideą mini kamperów i taniego podróżowania zainteresowałem się w trakcie trwania pandemii. Można powiedzieć, że to jedyna dobra konsekwencja, całej tej trudnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy. Pomimo restrykcji, objechałem dookoła Polski, ponad 3000 km, zwiedzając na trasie setki miejsc. Te doświadczenia zapoczątkowały myśl o tym, że Campboxy – czyli mobilne boxy kempingowe mogą być dostępne prawie dla każdego posiadacza samochodu osobowego typu kombi lub minivan. Od 2021r. buduje społeczność CAMPBOXY. Jest nas już ponad 14tys.

Conowego

... I tu dochodzimy do rozwiązanie, które poprzez swoją prostotę i niewielki koszt zaczyna zdobywać popularność w kręgach osób praktycznych, zaradnych i ceniących sobie wielofunkcyjność urządzeń... Jest potrzeba – jest produkt. Szybko okazało się, że takie rozwiązanie to strzał w 10!

Zabudowy kempingowe dają Ci swobodę podróżowania, biwakowania, odkrywania nowych miejsc, a przede wszystkim poznawania nowych ludzi

Korzyści i bonusy

Tanie podróżowanie

System FastBox

Funkcjonalne rozwiązanie

Wytrzymała konstrukcja

Gwarancja wysokiej jakości

Brak modyfikacji pojazdu

Znajdź swoją drogę Zobacz nasze boxy

Jakość podróży mierzy się w liczbie poznanych przyjaciół, a nie przejechanych kilometrach

Tim Cahill

Podróżujemy nie po to, by uciec przed życiem, ale by życie nam nie uciekło.

Anonim

Nigdy nie wahaj się pojechać daleko, za morza, granice, przemierzaj kraje, obalaj przesądy

Amin Maalouf

Telefon+48 664 125 842

Emailinfo@campboxy.pl

Instagram@campboxy

YouTube@campboxy