Social Media

Dołącz do CAMPBOXY CLUB– Twojej bramy do niezapomnianych przygód!

Czy jesteś gotowy, aby zmienić swoje doświadczenia z podróży i dołączyć do społeczności podobnie myślących poszukiwaczy przygód? Zapisz się już dziś na newsletter CAMPBOXY CLUB i wejdź do świata ekskluzywnych korzyści:

Twoja miesięczna dawka przygody

Zapoznaj się z naszym bezpłatnym biuletynem CAMPBOXY, pełnym niesamowitych miejsc podróży, ukrytych perełek na nocleg, inspirujących filmów i praktycznych wskazówek. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym podróżnikiem, czy dopiero zaczynasz, nasz biuletyn jest Twoim przewodnikiem po niezwykłych podróżach.

Darmowy Plan

Marzysz o ucieczce od chaosu miasta, ale nie masz samochodu kempingowego ani przyczepy kempingowej? Jesteśmy z Tobą! Jako członek CAMPBOXY CLUBU otrzymasz darmowy plan budowy boxu kempingowego, który pomoże Ci zamienić Twój samochód w przytulny, wygodny mini kamper.


Tajny link do mapy Google

Odkryj naszą specjalną Mapę Google, skarbnicę unikalnych atrakcji turystycznych, spokojnych i dzikich miejsc biwakowych. Ta stale rozwijająca się mapa to Twoje tajne narzędzie do planowania niezapomnianych wycieczek, dostępne wyłącznie dla członków naszego klubu.

Jako członek CAMPBOXY CLUB będziesz miał także:

Wczesny dostęp do nowych produktów: Bądź pierwszą osobą, która dowie się o naszych najnowszych innowacjach i uzyskaj wcześniejszy dostęp do nowych produktów.

Specjalne rabaty i oferty: Ciesz się zniżkami i ofertami specjalnymi tylko dla członków na naszą gamę produktów i usług partnerskich.

Społeczność i wsparcie: Dołącz do tętniącej życiem społeczności podróżników, którzy podzielają Twoją pasję. Otrzymuj wskazówki, dziel się historiami i znajdź towarzyszy podróży za pośrednictwem naszych ekskluzywnych forów członkowskich i spotkań.

Porady ekspertów i poradniki: od samodzielnego przebudowy mini kampera po triki podróżnicze – nasze fachowo opracowane przewodniki i porady pomogą Ci poruszać się po każdym aspekcie podróży.

Wybierz drogę mniej uczęszczaną z CAMPBOXY CLUB

Zarejestruj się już teraz i zacznij planować kolejną przygodę z pewnością siebie i kreatywnością. Droga wzywa – czy jesteś gotowy odpowiedzieć?

MTB LUCKYs

Któregoś dnia grzebiąc w necie w poszukiwaniu idealnego rozwiązania natknęłam się na stronę campboxy okazało się, że można sobie zamówić tzw. campboxa. Nie trzeba nawet wyjmować foteli, wystarczy je złożyć i już jest sypialnia. No czad! Prosto szybko i bez ingerencji w samochód... Lepiej być nie mogło. Tym sposobem mam własnego campboxa stworzonego na moją miarę i moje Doblo. Oczywiście nie zabrakło wprowadzania udziwnień z mojej strony w postaci dodatkowego, rozkładanego blatu i wnęki na kanister. Cała konstrukcja jest stabilna i solidnie wykonana.

Maciek Wielobób

Bardzo polecam. Proste, lekkie zabudowy do vanów, a nawet mniejszych aut. Łatwe do samodzielnego demontażu i montażu. Przystępne ceny. Nasza już sprawdzona na wyjazdach.

Ania

Mega wygodne rozwiązanie na szybki wypad. Dzięki temu rozwiązaniu spaliśmy wygodnie i mieliśmy wszystko pod ręką ;) Polecam.

Campboxoxy

Ideą mini kamperów i taniego podróżowania zainteresowałem się w trakcie trwania pandemii. Można powiedzieć, że to jedyna dobra konsekwencja, całej tej trudnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy. Pomimo restrykcji, objechałem dookoła Polski, ponad 3000 km, zwiedzając na trasie setki miejsc. Te doświadczenia zapoczątkowały myśl o tym, że Campboxy – czyli mobilne boxy kempingowe mogą być dostępne prawie dla każdego posiadacza samochodu osobowego typu kombi lub minivan. Od 2021r. buduje społeczność CAMPBOXY. Jest nas już ponad 14tys.

Conowego

... I tu dochodzimy do rozwiązanie, które poprzez swoją prostotę i niewielki koszt zaczyna zdobywać popularność w kręgach osób praktycznych, zaradnych i ceniących sobie wielofunkcyjność urządzeń... Jest potrzeba – jest produkt. Szybko okazało się, że takie rozwiązanie to strzał w 10!

Boxy kempingowe dają Ci swobodę podróżowania, biwakowania, odkrywania nowych miejsc, a przede wszystkim poznawania nowych ludzi

Korzyści i bonusy

Tanie podróżowanie

System FastBox

Funkcjonalne rozwiązanie

Wytrzymała konstrukcja

Gwarancja wysokiej jakości

Brak modyfikacji pojazdu

Znajdź swoją drogę Zobacz ofertę

Jakość podróży mierzy się w liczbie poznanych przyjaciół, a nie przejechanych kilometrach

Tim Cahill

Podróżujemy nie po to, by uciec przed życiem, ale by życie nam nie uciekło.

Anonim

Nigdy nie wahaj się pojechać daleko, za morza, granice, przemierzaj kraje, obalaj przesądy

Amin Maalouf

Telefon+48 664 125 842

Emailinfo@campboxy.pl

Instagram@campboxy

YouTube@campboxy